سقف پاسیو

پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت

مشاوره و بازدید رایگان

021-22368270

 09121725297
پوشش حیاط خلوت

PATIO COVERS


 

پوشش پاسیو :

پاسیو و حیاط خلوت خانه و در واقع اهمیت  پوشش پاسیو و سقف حیاط خلوت بخشی از مشکلات  آپارتمان های امروزی است که می تواند محل خوبی برای استراحت عصرگاهی و خوردن یک لیوان چای داغ باشد و یا اینکه به عنوان انباری و محل نگهداری گل های خانه و حتی به عنوان یک اتاق خواب مورد استفاده قرار گیرد .

 از اولین مشکلات استفاده از حیاط خلوت و پاسیو عدم وجود یک سقف زیبا که علاوه بر جلوگیری از نفود انواع آلودگی از جمله گردو غبار ، باران و موجودات موذی و… است گروه تخصصی ما با افتخار به شما مشتریان گرامی انواع سقف حیاط خلوت شامل سقف پلی کربنات ، سقف حبابی و سقف اکرولیک پیشنهاد می کند . این سقف ها در عین عبور نور طبیعی از آنها مانع دید از طبقات بالایی میشود همچنین این سقف ها از مقاومت بسیار مناسبی در مقابل اثرات جوی و ضربه دارند ضمنا در مقابل آتش مقاوم بوده نمی سوزند .

سقف پاسیو

استفاده از نورگیرهای سقفی-حبابی در دنیا بسیار طولانی، پر اهمیت و به شکل گسترده بوده است این محصول درکشور ما نیز سابقه ی دیرینه دارد ولی متاسفانه شناخت کمتری نسبت به مزایای آن وجود دارد و برای اکثر مردم نقطه آغاز نورگیر، نوع شیشه ایی آن با اسکلت فلزی است، در صورتیکه گزینه بسیار مناسب تری برای ارائه آن وجود دارد.

ما با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و اقلیمی کشورمان، طیف وسیعی از نورگیرهای  حبابی یا گنبدی ، اکریلیک، و پلی کربنات را ارائه می دهیم. این پوشش نورگیر با توجه به ویژگی های چشمگیر آن از قبیل: زیبایی، سهولت نصب، ایمنی بالا در برابر شکستن، آب بندی کامل نسبت به نورگیرهای شیشه ایی قدیمی اولویت داشته و در مدل های مختلف قابل اجرا می باشد.

سقف حیاط خلوت

پوشش پاسیو و حیاط خلوت با نورگیر های حبابی:

به طور کلی این مدل از نورگیر از سه بخش حباب ، از جنس ورق اکریلیک با لایه ای ضد UV ، پایه از جنس فایبر گلاس مسلح به رزین و ژلکوت و المانهای اتصال پیچ و مهره ای کاملا آب بند تشکیل شده است .

نورگیر های حبابی در رنگ های متنوع و ابعاد استاندارد تولید شده و قابلیت نصب تعداد نامحدود این نوع پوشش در کنار همدیگر باعث می شود که در اجرای ابعاد مختلف خللی وارد نشود.

 کاربرد نورگیر های حبابی :

در کلیه مکانهایی که به نور طبیعی و آب بندی کامل نیاز دارند از قبیل سقف پاسیو ها ، حیاط خلوت ، آشپزخانه ها ، سوله کارخانجات ، مجموعه های تجاری و اداری، استخرها و مجموعه های ورزشی ، پلهای عابر پیاده ، پارکینگهای خصوصی و عمومی ، هتل ها و بیمارستان ها ، آلاچیق ، و پوشش گلخانه ها استفاده میگردد .

1- نورگیرهای دوجداره : دوجداره بودن حباب این مدل نورگیرها باعث خواهد شد تبادل حرارتی داخل و خارج محل به حداقل ممکن کاهش یابد ، در نتیجه در معقوله صرفه جویی انرژی ، جلوگیری از اتاف دما بسیار موثر خواهد بود.

 2- نورگیرهای بازشو : در این نورگیرها امکان باز شدن حباب از زاویه 0 تا 180 درجه توسط یک جک دستی و دسته ی جک فراهم گردیده است . این عمل امکان رفت و آمد افراد جهت انجام نظافت روی سقف و همچنین رفت و برگشت هوا به داخل محوطه ی پوشیده شده را فراهم می سازد.

پوشش پاسیو

پوشش سقف حیاط خلوت امروزه درکشور ما به علت گسترش آپارتمان نشینی و گرانی و کمبود آن بسیار حائز اهمیت بوده و کسانی که در آپارتمانها زندگی می کنند با دانستن خواص استثنائی و مطلوب این نوع پوشش ، به منظور اضافه نمودن حیاط خلوت به فضای آپارتمان و استفاده بهینه ازآن،حتما اقدام به بکارگیری آن می کنند،چرا که با پوشش مناسب و اصولی پوشش حیاط خلوت (مخصوصا طبقه اول) و تراس می توان حیاط خلوت و تراس را به فضای داخل خانه اضافه کرد و از آن به عنوان یک اتاق (باداشتن تمامی خصوصیات یک اتاق)استفاده کرد. سقف حیاط خلوت

آبا شهرداری به پوشش حیاط خلوت ایراد می گیرد؟

نورگیری كه پايين ساختمان و معمولا بصورت حياط خلوت است ، زماني كه در اختيار يكي از واحدها قرار گرفته باشد اگر تا ارتفاع واحد مورد نظر با سقف كاذب پوشانده شود از اين لحاظ كه مزاحمتي براي ساير واحدها ايجاد نميكند ، منع قانوني ندارد.با اين حال چنانچه مالك مورد بحث پوشش واقعي و معمولي از جنس آجر و گچ و غيره تا ارتفاع آپارتمان خود در حياط خلوت ايجاد كند هم از جهت قانون تملك آپارتمانها و هم از حيث مقررات شهرداري مرتكب خلاف شده است .

 فرق پاسیو و حیاط خلوت چیست؟
اصولا پاسیو با حیاط خلوت فرقی نداره اما با توجه به آیین نامه و ضوابط شهرداری پاسیو جزو تراکم و زیربنا حساب میشه ولی حیاط خلوت نه و پاسیو رو در مواقعی اجرا میکنند که متراژ زمین کم باشه. سقف نورگیر پوشش سقف پاسیو یا حیاط خلوتی  با آببندی بی نظیر و دارای گارانتی شرکتی ، که قابلیت باز و بسته شدن توسط جک های مخصوص و حتی برقی را دارا می باشد و همانند پنجره ای سقفی برای شما عمل خواهد کرد با استفاده از نورگیر حبابی ( کوپل ) نور طبیعی منزل شما در طول روز تامین می شود و تمامی نیاز های شما را در خصوص پوشش نورگیر به ارمغان خواهد در آورد و بهترین پوشش پاسیو و حیاط خلوت در کل دنیا می باشد که دارای استاندارد های بین المللی می باشد .

جدول سایزهای استاندارد نورگیر های حبابی: سقف نورگیر   محصولات شرکت ما دارای گارانتی و خدمات ویژه می باشند. با تماس با مشاوران شرکت به صورت کاملا” رایگان از سقف شما بازدید ، طراحی و برآورد قیمت خواهد شد.اجرای سقف پاسیو پروسه ای است که در آن شما به متراژ منزل خود اضافه کرده و کاربری این محیط را تغییر داده و مشکلات جانبی آن را از بین خواهید برد.مهم می باشد که برای پوشش پاسیو به نورگیر بودن آن و عایق بودن توجه نمائید.  


دیـدن نمونـه کــارهای پوشش پاسیو

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912