پوشش سقف

لطفا در این زمینه با شماره های زیر تماس حاصل بفرمائید

021-22368270

 09121725297

Roof Coverage


پوشش سقف نورگیر،پوشش سقف حیاط خلوت،پوشش سقف پاسیو با انواع ورق های پلی کربنات یک و چند جداره و نورگیرهای حبابی ، انواع سقف های ویلایی و سوله اجرای انواع سقف های شیروانی طراحی  ، ساخت ، نصب و پوشش انواع :

•  سوله و سالنها و سقفهای ویلایی و …

•  اجرای آلاچیق ، ویلا

•   اجرای انواع آردواز ، اجرای سقف خانه های ویلایی

•  ساخت نصب و پوشش سوله ، گلخانه ، پیشانی ، آبرو

اجرای ساندویچ پانل سقفی و دیواری اجرای کلیه سقف های شیب دار ( آلاچیق، پارکینگ ، سایه بان ، دامداری ، کارخانجات ، سر درب منازل و حیاط ، پیشانی آپارتمان ها ، استخر ها ، مراکز عمومی و رستوران ها ، ویلایی ، مسکونی ، آپارتمان ) اجرای پلی کربنات و فایبر گلاس .
  •  پوشش سقف سوله با ورق های پلی کربنات

پوشش سقف سوله و آلاچیق ، دیوارهای جانبی و سقف سوله های صنعتی ،انبارها مرغداری ، دامداری،سردخانه ،کارخانه ،کارگاه و غیره با بهترین مصالح پوشش از جمله ورق گالوانیزه چینی و ایرانی قزاق روس ،ورق رنگی فولاد مبارکه ،هفت الماس،چینی وانواع ورق های پلی کربنات
سقف حیاط خلوت

پوشش سقف گلخانه با ورق پلی کربنات
پوشش گلخانه موردیست که باید در همان آغاز طراحی گلخانه به آن توجه شود و از مهمترین تصمیمات گلخانه داران میباشد و بایستی به دقت انجام گیرد. پوشش ایده آل، پوششی است که اجازه عبور ماکزیمم نور را بدهد درحالیکه که کمترین میزان گرما و انرژي از دست برود. همچنین باید پایداري و ثبات خوبی داشته و نیاز به تعمیر آن حداقل باشد.
در هیچ یک ازانواع پوششها انتقال نور و حرارت صد درصد نیست زیرا در هر حال مقداري از نور، منعکس شده و یا جذب پوشش سقف می شود. عبور نور مرئی براي پوششها مختلف از 78 %تا 93 %متغیر می باشد. قانونی که همیشه وجود دارد در طول زمستان، به میزان 1 % کاهش در نور رسیده به گیاه منجر به 1 % کاهش در رشد آن می گردد. همچنین نور عبوري هم میتواند به صورت مستقیم بوده که ایجاد سایه کند و یا منتشر شود که نور یکنواخت بیشتري ایجاد می- کند. البته در مناطقی که اکثر مواقع آسمان ابري است نور عموماً منتشر میشود و نوع نورگیر از این لحاظ بحرانی نیست. با این تفاسیر بیان شده، انتخاب پوشش نیاز به دقت بالایی دارد.
پوشش سقف گلخانه

• پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت

تنها گزینه ممکن و اصولی برای پوشش سقف (طبقه اول) حیاط خلوت (پاسیو)در ساختمانها، استفا ده از نور گیر های حبابی شکل(کوپل یاپایه وحباب)درابعاد و اندازه های مختلف (بسته به اندازه محل پاسیو یاحیاط خلوت) و تنوع رنگ بی نهایت می باشد ، تاضمن مطمئن بودن از آببندی (صد در صد آببند بودن با گارانتی)،عایق صوتی وحرارتی بودن و امکان استفاده از نور طبیعی خورشید درروز(برای روشنائی فضای داخل ساختمان در راستای صرفه جوئی درمصرف انرژی،به دلیل گران شدن انرژی درکشورما)،از مقاومت بالائی دربرابر اثابت اشیائ سنگین از طبقات بالا و همچنین از تحمل وزن بالائی (مانند تحمل برف و باران وتحمل وزن نفرجهت تعمیر و نگهداری سقف) برخوردار باشد و اینکه بتوان از پاسیو به عنوان یک اتاق استفاده نمود.


سقف حیاط خلوت

پوشش سقف استخر

پوشش سقف استخر نیاز مبرم بسیاری از خانه های ویلایی است  که  افراد برای زیبایی و استفاده مناسب از حیاط منزل خود اقدام به درست کردن استخر می نمایند ولی به دلیل مشرف بودن دیگر ساختمانها ،استفاده از استخر بسیار محدود می شود.

گروه تخصصی ما با استفاده از ورق های پلی کربنات 6 میلی متر 2 جداره و سازه هایی مناسب و مستحکم اقدام به پوشش سقف استخر می نماید. که علاوه بر اینکه دید دیگر ساختمانها را بر استخر می گیرد، نور مورد نظر شما را نیز کم نمی کند و به دلیل لایه 9 میکرونی uv بر روی طلق های پلی کربنات این شرکت اشعات مضر خورشید نیز گرفته می گردد.

سقف استخر مزایای استفاده از سقف استخر :

یکی از مهمترین مزایای پوشش سقف استخر این است که با داشتن استخرهایی با سقف پوشیده شما می توانید در هر زمان از استخرهای خود استفاده کرده و لذت ببرید. اغلب این نوع پوشش ها دارای حالت نورگیر بوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد به ارمغان می آورد.

باران گیر و سایه بان:

استفاده از باران گیر و سایبان در مناطق بارانی و آفتابی در فصول سرد جهت جلوگیری از نفوذ آب هنگام بارش و برف و باران (خصوصاً مناطق شمالی) و در فصول گرم برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید ( مناطق جنوبی) راه حلی مناسب برای رفع این مشکلات و معضلات هستند.

باران گیر و سایه بان استخر

این محصولات علاوه بر برطرف کردن چنین مشکلاتی، زیبایی خاصی نیز به نمای ساختمان می بخشند.از جمله خصوصیات مهم باران گیر و سایبان می توان به مقاومت بالا، نصب آسان و سریع، شکل زیبا، وزن سبک، نگهداری آسان، تنوع رنگ های گوناگون و مقرون به صرفه بودن اشاره کرد که آنها را از سایر پوششها متمایز کرده و موجب استقبال گسترده از آنها در مناطق مختلف می شود.

 

دیـدن نمونـه کــارهای پوشش سقف

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912