طراحی و ساخت ویلا

Design and construction of villa

Design and construction of villa

طراحی ویلا:

برای طراحی ویلا و ساخت آن  ابتدا طرح ها و ایده های گوناگون متناسب با سیستم سازه در نظر گرفته شده برای آن، مراحلی صورت می پذیرد که مستلزم دیدگاهها و ذهنیت های یک معمار مجرب را در خود میدارد. تا طراحی ویلا که شامل فضای داخلی و بیرونی ویلا می شود زیبا و شکیل و مورد پسند مشتریان واقع بشود.

 

طراحی ویلا

طراحی ویلا

ویلا به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازه ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

در نظر گرفتن یک محوطه ی سبز برای طراحی ویلا لازم است تا محیطی کاملاً متفاوت را با یک ساختمان مسکونی داشته باشد و سبب ایجاد یک محیط طبیعی با آرامش و روحیه بخش برای افراد استفاده کننده ی آن شود.
طراحی ویلا یکی از مراحل حائز اهمیت است چرا که باید ایده ها و کانسپت های متنوع و منحصر به فردی در آن خلق و منظور شود تا از حالت و فرم یک ساختمان با المان ساده کاملاً متفاوت واقع شود.

طراحی ویلا
با در نظر گرفتن فضاهایی چون استخر، سونا، جکوزی، محوطه سازی بازی و . . . می توان یک ویلای کاملاً شیک و مجهز را به وجود آورد.
امروزه توجه بسیاری به ویلا سازی در حومه شهرها جلب شده است و استقبال فراوانی از آن می شود تا مکانی مملو از سکوت و زیبایی را برای کسب آرامش و استراحت خود داشته باشند.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی و ساخت تخصصی و حرفه ای باغ ویلا در سبکهای مدرن و کلاسیک با استفاده از زبده ترین مهندسین طراح و آرشیتکت :
مشاوره: این شرکت با کادری مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره ای در امر ساخت و ساز ساختمان و طراحی و ساخت ویلا بوده و با ارائه الگوهای مختلف در طراحی سازه، معماری و کمترین زمان اجرا شما را در انتخاب تصمیم صحیح یاری می نماید.

طراحی ویلا
طراحی: الگوی معماری منظر بر اساس اقلیم و فرهنگ منطقه و نیاز کارفرما انجام شده و بر همین اساس طراحی سازه با در نظر گرفتن سیستم سازه ای مناسب، سبک، مقاوم و اقتصادی انجام می پذیرد.

طراحی ویلا
ارائه دفترچه و مشخصات فنی ساختمان: این دفترچه شامل تمامی محاسبات انجام گرفته و شیوه طراحی سازه باغ و ویلا مطابق با مقررات ملی ساختمان بوده که در اختیار کارفرما قرار می گیرد.
اجرا: با استفاده از تیم اجرایی متخصص و آموزش دیده با استفاده از تجهیزات اجرایی و در کوتاهترین زمان ممکن و در نظر گرفتن ایمنی در ساخت پروژه

طراحی ویلا

طراحی باغ عروسی

شرکت نگین آذین پارت

دیـدن نمونـه کــارهای طراحی ویلا

طراحی-ویلا
طراحی-باغ-ویلا