طراحی تراس و بالکن

Design terraces and balconies

روف گاردن

طراحی تراس و بالکن

تراس در یک باغ دو تعریف دارد.یکی بخش سنگفرش شده و صاف برای پیاده روی می باشد که مشرف به باغ است و راه عبور بین خانه و باغ می باشد.

تعریف دوم مسیر باریک و صاف (یک سری زمین مسطح) بر دامنه کوه است که پوشیده از سنگ یا چمن است و اغلب مشجر می باشد. تراس مشجر در باغهای بین النهرینی باستانی استفاده می شده اند.

بام سبز تراس می تواند سقف صاف و مرتفع با چشم انداز به سکوی جنب ساختمان (اغلب در باغهای پارسی یافت می شود) باشد که برای سرگرمی و اوقات فراغت مناسب است و یا می تواند گردشگاه بیرونی یا بالکن به مرز ستون ها باشد.

بام سبز
تفاوت بین تراس و بالکن در زمان مدرن:
هر دو بالکن و تراس فضاهایی هستند که فضاهای داخلی را با خارجی متصل می نماید. بنابراین، آنها فضاهای مشترکی ندارند. تفاوت های اصلی بین دو عدد وجود دارد و این اصطلاحات نبایستی دروناً استفاده شود. بنابراین، آن موردی که آنها را از هم مجزا می نماید چه چیزی است؟

برای درک تعریف تراس، اصطلاح تراس از لاتین گرفته شده که به معنی زمین می باشد که بیانگر این است که تراس بر محل مرتفع ساخته شده است. بنابراین، اصولاً، این فضا یک محل صاف مرتفع می باشد که معمولاً در بالای ساختمانی واقع شده است.

بام سبز

تراسهای مدرن می تواند با اهداف متفاوت استفاده شود. آنها می توانند باغهای روباز باشند، برای مثال، ویژگی عمومی در فضاهای شهری. داشتن باغ زیبا در وسط شهر شلوغ بسیار باطراوت و مایه جوانسازی می باشد. شما می توانید جکوزی یا حتی استخر را روی تراس نصب کنید و فضا را به واحه زیبا تبدیل نماید.
بالکن ها:

بالکن اصطلاحی است که از لاتین گرفته شده است. بالکن با عنوان پنجره بلند تعریف می شود. این روزها، بالکن یک سکوی مرتفع می باشد که از دیوارهای ساختمان گسترده می شود. می تواند به هر اتاق خانه متصل شود و می تواند دو یا چند فضا را به هم متصل نماید.
اندازه بالکن ها معمولاً کوچک می باشد به دلیل اینکه آنها قابلیت تغییر به عنوان تراس را ندارند. آنها به عنوان لینک بین فضاهای داخلی و اطراف عمل می نمایند. ولی حتی، بالکن کوچک می تواند یک اتاق را وسیعتر، مطبوعتر و بازتر نماید.

بام سبزتفاوت واضح بین بالکن و تراس در اندازه آنها است. تراسها معمولاً بزرگتر از بالکن ها می باشد، مخصوصا در زمان حاضر. اندازه نیز موارد کاربرد را تعیین می نماید.
تراس همیشه یک فضای کلا باز است. در بالای ساختمان قرار دارد و فضادار می باشد، ولی می تواند در فضاهای پایینتر واقع شود. بالکنها مساحت کوچکتری دارند و آنها همیشه به اتاق متصل می شوند ولی تراسها ورودی های مجزا دارند. بالکنها می توانند باز یا پیوسته باشند. تراس ها نمی توانند بدون نقشه اسکوب مجاز پوشیده شوند.
شرکت نگین آذین پارت مفتخر است تا با ارائه خدمات مشاوره در خصوص طراحی تراس و بالکن و نیز اجرای تراس و بالکن ،  در تمام مراحل پروژه همراه شما باشد.

دیـدن نمونـه طراحی تراس و بالکن

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912