سقف حیاط خلوت

لطفا در این زمینه با شماره های زیر تماس حاصل بفرمائید

021-66555770-1

 09121725297

The roof of the backyard


 

سقف حیاط خلوت :

پوشش سقف حیاط خلوت یا سقف پاسیو از چند جهت لازم و ضروری به نظر می رسد و به همان اندازه که پوشش سقف حیاط خلوت مهم می باشد ، نحوه و نوع پوشش سقف نیز به همان انداره و یا شاید بیشتر از آن مهم می باشد . پوشش سقف حیاط خلوت در آپارتمانها می تواند روی طبقه همکف یا روی سقف حیاط خلوت آخرین طبقه که تحت عنوان پوشش نورگیر سا ختما ن می با شد ، اجرا گردد.

سقف حیاط خلوت

حیاط خلوت به علت باز بودن و ارتباط مستقیم با فضای بیرون در معرض مستقیم بارش برف و باران و گرد و خاک ناشی از باد و طوفان می باشد ، از اینرو این قسمت ساختمان همواره محل تجمع گرد و خاک و آشغال می باشد. پوشش سقف حیاط از روی طبقه همکف و یا از روی آخرین طبقه می تواند به عنوان محافظ در تمیز نگهداشتن حیاط خلوت بسیار میسر باشد. سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی ، بهترین گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه همکف میباشد و برای پو شش پشت بام می توان از ورق پلی کربنات نیز استفاده نمود .

پوشش سقف حیاط

 سقف حیاط خلوت یا پوشش پاسیو همچنین می تواند مانند عایقی عمل کند که جلوی هدر رفتن انرژی گرمائی و سرمائی رابگیرد زیرا حیاط خلوت بعلت مشرف بودن پنجره ها به آن یکی از قسمت های پرت انرژی ، از آنجا می باشد.

 پوشش سقف متحرک حیاط خلوت با نورگیرهای حبابی که توسط تیم تخصصی ما تولید و نصب می گردد دارای گارانتی  شرکتی بوده که شامل آببندی و  شکستن حباب ها می باشد.

سقف نورگیر

دیـدن نمونـه کــارهای سقف حیاط خلوت

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0192