rr Construction Roof Garden|ساخت روف گاردن

ساخت روف گاردن

Construction Roof Garden

روف گاردن

Construction Roof Garden

ساخت روف گاردن:

مرحله اول: شما نیاز به یک طراحی دارید. روف گاردن قرار است چه هدفی را برآورده سازد؟ لیستی از انتظارات مورد نیاز خود را فراهم کنید، می توانید این سوالات را از خود یا خانواده بپرسید. بطور مثال از راهنمای زیر کمک بگیرید:

بام سبز
۱- فضای سبز و دنج جهت گذراندن اوقات شخصی در پایان روز؛ در این صورت شما به یک کاناپه دونفره یا نیمکت چوبی با بالشت های مخصوص فضای بیرون، مقداری گیاه و نورپردازی ملایم نیاز دارید.
۲- فضای شیک و بزرگ جهت برگزاری میهمانیهای دوستانه؛ شما حتما به یک میز چوبی شش نفره در زیر یک آلاچیق نیاز دارید. نصب یک باربیکیو هیجان و شادی یک میهمانی را دوچندان می کند.
۳- عمل آوری محصولات کشاورزی؛ اگر سن و سالی از شما گذشته باشد یا اینکه وقت آزاد بیشتری را در خانه سپری می کنید، هیچ چیزی هیجان انگیزتر از پرورش سبزیجات روی پشت بام یا تراس نیست! در نظر داشته باشید در اینصورت باید تجهیزات زیرساخت شما نظیر زهکش خاک و آبیاری و نور، فراهم باشد.
بام سبز

۴- گذراندن اوقات فراغت کودکان؛ هیچ چیزی به اندازه یک استخر کوچک نمی تواند ساعتها کودکان را مشغول نگه دارد. البته مراقب فرزندان کوچک باشید. یک استخر کوچک بهمراه فضای سبز، یک سایبان چوبی و یک سرسره پلاستیکی، فضای بازی کودک شما را کامل می کند.

بام سبز 
شرکت نگین آذین پارتong>شرکت نگین آذین پارت

دیـدن نمونـه کــارهای روف گاردن و بام سبز

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912